Wesprzyj KPH

Jesteś nauczycielem/nauczycielką? A może pedagogiem lub pedagożką? A może pracujesz w innym zawodzie i masz kontakt z dziećmi i młodzieżą? Jeśli do tego zależy Ci na zdobyciu nowej wiedzy lub zwiększeniu już posiadanych kompetencji w zakresie wsparcia osób interpłciowych to zgłoś się na bezpłatny webinar „Webinar: ABC interpłciowości dla kadry nauczycielskiej”, który odbędzie się w dniu 29 marca.

O czym będzie ten webinar?

Podczas webinaru „ABC interpłciowości dla kadry nauczycielskiej” dowiesz się m.in. jakie mogą być doświadczenia osób ze zróżnicowanymi cechami płciowymi i ich bliskich, w systemie edukacji i jak inne doświadczenia np. medyczne czy tabuizacja, mogą wpływać na osoby interpłciowe.

Dla kogo jest ten webinar?

Zapraszamy nauczycielki/nauczycieli, pedagożki i pedagogów oraz wszystkie inne osoby pracujące z dziećmi i młodzieżą.

Kiedy i gdzie odbędzie  się webinar?

Webinar odbędzie się 29 marca na platformie zoom. Dzięki temu będziesz mógł/mogła wziąć w nim udział z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej. Jedyne, czego potrzebujesz  to urządzenie z dostępem do Internetu, czyli komputer, telefon lub tablet. Webinar rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa do około 2 godzin.

Jak się zgłosić na webinar?

Udział w webinarze jest bezpłatny. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w webinarze jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 25 marca. Formularz rejestracyjny dostępny jest TUTAJ

Kto poprowadzi webinar? 

Webinar poprowadzą Katarzyna Stadnik i Magda Rakita – założycielki Fundacji Interakcja. Kasia jest mamą nastolatki ze zróżnicowanymi cechami płciowymi, a Magda dorosłą osobą interpłciową. Wspólnie prowadzą spotkania grup wsparcia dla rodziców/opiekunów dzieci ze zróżnicowanymi cechami płciowymi i osób interpłciowych i działania rzecznicze na rzecz osób interpłciowych i ich bliskich.

Kontakt:

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Fundacją Interakcja: kontakt@interakcja.org.pl

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?