Wesprzyj KPH

Zapraszamy na Walentynki z KPH w Sopocie, Szczecinie, Krakowie, Lublinie i Warszawie.

Sopot – oddział KPH Trójmiasto będą rozdawać kartki Walentynkowe na ulicy Bohaterów Monte Ciasno od godziny 17:00.

Szczecin – w godzinach popołudniowych na ulicach Szczecina będą rozdawane kartki, strat na placu Grunwaldzkim, o godzinie 20:00 w klubie Enigma, będzie się można spotkać z grupą KPH Szczecin i w porozmawiać luźnej atmosferze.

Kraków – krakowscy wolontariusze rozniosą kartki do klubów: LaF, Cocon, Bunkier Sztuki, Spokój, Miejsce, Kolory, Młynek, RE, Massolit, Cafe Szafe, Green Way.

Lublin – Czternastego lutego, w Lublinie, odbędzie się absolutnie przełomowa, i pierwsza tego typu, impreza Walentynkowa w mieście. Zabawa o nazwie „QUEER Valentine’s day” zacznie się o 20. Gościć nas będzie Centrum Kultury Niezależnej „Tektura”, mieszczące się na ulicy Wieniawskiej 15a. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich wiele atrakcji, w tym loterię fantową. Do każdego biletu dołączony będzie mały prezent przypominający, że miłość ma wiele odcieni.
Zabawę Walentynkową przygotowuje Grupa Inicjatywna KPH Lublin.

WARSZAWA

III Festiwal Równe Prawa do Miłości 2009:
Już po raz trzeci grupa młodzieżowa Kampanii Przeciw Homofobii ma zaszczyt zaprosić was na niezapomniane 3 dniowe walentynki. Masakryczne ilości kiczu, plastiku i cukierków przesłodzą was aż do następnego roku…

Niezapomniane imprezy, rewelacyjne wystawy, karaoke aż do zdarcia gardła i chwila wytchnienia w teatrze- to wszystko czeka na was już od 13 lutego. Pierwszy dzień festiwalu otwiera pokaz filmu „Obywatel Milk” połączony z dyskusją z polskimi aktywistami w Kinotece, noc i poranek umili zakochana impreza „Kochaj mnie kochaj” w Zwiąż Mnie, po pełnym wrażeń przedsionku czeka na was wystawa i spotkanie z KPH młodzi w UFIE „cukier słodkości i różne śliczności”, czyli najpyszniejsza fotografia 2009. Po takiej dawce emocji warto łyknąć trochę kultury- grupa młodzieżowa zaprasza do Teatru Polonia na „Darkroom” (impreza towarzysząca). Stamtąd biegniemy do HydroZagadki na impreze kotylionową- poczta francuska, zadużone piosenki i zabawa do białego rana pośród słodkich drinków! A w niedzielę? W niedzielę znowu zabierzemy was w magiczny świat Teatru Polonia (impreza towarzysząca) oraz będziemy zdzierać nasze przesłodzone gardła na karaoke w Nowym Rasko. Po 3 dniach spędzonych na Festiwalu Równe Prawa do Miłości walentynki staną się Twoim ulubionym dniem w roku, a 12 miesięczne oczekiwanie na kolejny FRPdM będzie koszmarną męczarnią!

PROGRAM FESTIWALU:

13 lutego – piątek

Otwarcie festiwalu

18.00 – KINOTEKA – pokaz filmu „Obywatel Milk” + debata na temat aktywizmu po seansie
Wstęp: 17 zł

21.00 – Zwiąż Mnie – Impreza „Kochaj Mnie Kochaj”
Wstęp: 5 zł

14 lutego – sobota

15.00 – Teatr Polonia – spektakl „Darkroom” (Impreza towarzysząca)

13.00 – 16.00 – UFA – wernisaż zdjęć Martyny Sołtysiak i Małgorzaty Justyny/ spotkanie przyjaciół KPH
Wstęp wolny
21.00 – Hydrozagadka – Kotylion Party, gra DJ Kaowiec
Wstęp: 5 zł

15 lutego – niedziela

15.00 – Teatr Polonia – spektakl „Darkroom” (Impreza towarzysząca)

20.00 – Rasko – Miłosne Karaoke/ impreza kończąca festiwal
Wstęp wolny

Zamknięcie festiwalu

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?