Wesprzyj KPH

KPH zaprasza na Walentynki w niebanalnym stylu. W całym kraju rozdawać będziemy kartki walentynkowe oraz zorganizujemy festiwale i spotkania.

 

WARSZAWA:

Już po raz trzeci Grupa Młodzieżowa Kampanii Przeciw Homofobii ma zaszczyt zaprosić Was na niezapomniane trzy dniowe walentynki. Masakryczne ilości kiczu, plastiku i cukierków przesłodzą was aż do następnego roku. Niezapomniane imprezy, rewelacyjne wystawy, karaoke aż do zdarcia gardła i chwila wytchnienia w teatrze- to wszystko czeka na was już od 13 lutego. Pierwszy dzień festiwalu otwiera pokaz filmu „Obywatel Milk” połączony z dyskusją z polskimi aktywistami w Kinotece, noc i poranek umili zakochana impreza „Kochaj mnie kochaj” w Zwiąż Mnie, po pełnym wrażeń przedsionku czeka na was wystawa i spotkanie z KPH młodzi w UFIE „cukier słodkości i różne śliczności”, czyli najpyszniejsza fotografia 2009. Po takiej dawce emocji warto łyknąć trochę kultury- grupa młodzieżowa zaprasza do Teatru Polonia na „Darkroom” (impreza towarzysząca). Stamtąd biegniemy do Hydrozagadki na imprezę kotylionową- poczta francuska, zadużone piosenki i zabawa do białego rana pośród słodkich drinków! A w niedzielę? W niedzielę znowu zabierzemy was w magiczny świat Teatru Polonia (impreza towarzysząca) oraz będziemy zdzierać nasze przesłodzone gardła na karaoke w Rasko . Po 3 dniach spędzonych na Festiwalu Równe Prawa do Miłości walentynki staną się Twoim ulubionym dniem w roku, a dwunasto miesięczne oczekiwanie na kolejny FRPdM będzie koszmarną męczarnią!

Program

Piątek (13.II.2009):

18:00 „Obywatel Milk” – pokaz filmu oraz dyskusja – Kinoteka (pl. Defilad 1)

21:00 „Kochaj mnie Kochaj” – impreza rozgrzewająca w Zwiąż Mnie (ul. 11 listopada 22), gra DJ Ossito

Sobota (14.II.2009)

13:00 Wystawa zdjęć  Martyny Sołtysiak i Małgorzaty Justyny oraz spotkanie przyjaciół KPH Młodzi – UFA (Al. Solidarności 82, wejście od podwórka)

15:00 „Darkroom” – Teatr Polonia (impreza towarzysząca)

21:00 Kotylion Party – Hydrozagadka (ul. 11 listopada 22), gra DJ Kaowiec

Niedziela (15.II.2009)

15:00 „Darkroom” Teatr Polonia – (impreza towarzysząca)
20:00 Miłosne Karaoke – Rasko (ul. Burakowska  12)

Program szczegółowy

Kinoteka (13.II.2009 18:00)
Pokaz filmu „Obywatel Milk”
KPH młodzi oraz Kinoteka mają zaszczyt zaprosić państwa na specjalny pokaz filmu „Obywatel Milk” 13.II.2009 o 18:00. Film oparty na faktach opowiada historię Harvey’a Milk’a (Sean Penn), który obecnie jest uważany za jednego z najważniejszych męczenników amerykańskiego ruchu gejowskiego w Stanach. Był on pierwszym działaczem na rzecz równouprawnienia gejów i lesbijek, który zasiadał we władzach miejskich. Kiedy w 1978 zamordowany został Harvey Milk, świat stracił jednego z największych wizjonerów i przywódców walczących o sprawiedliwość. Po seansie odbędzie się dyskusja na temat aktywizmu w polskich ruchach LGBT. W dyskusji udział wezmą Robert Biedroń (Kampania Przeciw Homofobii), Tomasz Bączkowski (Fundacja Równości), dr Jacek Kochanowski (Uniwersytet Warszawski), Yga Kostrzewa (Lambda Warszawa). Bilety do nabycia w kasach Kinoteki.

UFA (14.II.2009):
Cukier, słodkości i różne śliczności.
Z tego właśnie powstały walentynki, jednak KPH młodzi dodali jeszcze jeden składnik, dzięki któremu zyskały niezwykłą moc. Równe Prawa do Miłości ukazane na zdjęciach Martyny Sołtysiak i Małgorzaty Justyny, wspólne budowanie przesłodkiego tortu i niezapomniane chwile w towarzystwie zakochanej odsłony młodych aktywistów Kampanii Przeciw Homofobii i ich przyjaciół, to wszystko czeka na was w nowej UFIE w dniu zakochanych (14.II). Startujemy przedpołudniem: 13:00! Zabierz ze sobą wszystkie swoje połówki wskocz w zdjęciowy świat walentynek 2009!

Zwiąż Mnie (13.II.2009)
„Kochaj mnie kochaj”

Zakochaj się dzień przed walentynkami! Impreza podgrzewająca atmosferę III Festiwalu Równe Prawa do Miłości organizowanego przez KPH młodzi, pełna miłości, słodyczy i cukierków. Jak zawsze na wejściu czekają niespodzianki! Start: 21, wjazd: 5 zł

Hydrozagadaka (14.II.2008)
„Kotylion Party”
Jak bardzo brakuje Ci niepowtarzalnej atmosfery lat 70, 80 i 90? Wesele w remizie wspominasz jako imprezę stulecia? A może umierasz z radości na myśl o walentynkach? Tylko teraz masz szanse zobaczyć karykaturę wesela z pobliskiej wsi, wszystkich imprez z lat minionych razem wziętych i tak słodkich, że aż ohydnych walentynek. Kotylion Party, od wejścia ociekający tandetą, już trzecie walentynki skażone oparami jego pruderyjności. Tym razem zaatakował Hydrozagadkę. Od 21:00 na bramce króluje grupa KPH młodzi. Z szyderczym uśmiechem na twarzach, młodzi aktywiści wręczą wam ręcznie wykonany kotylion numerowany (o ile wcześniej wręczysz im złotych polskich 7)! Przydatny będzie do działającej przez całą imprezę poczty francuskiej- tak, tak nie odłączny element poznawczy. Później będzie tylko gorzej. okazja do wzniesienia się na wyżyny obciachu czekać będzie na każdym rogu! Ah te zabawy rodem z dyskoteki szkolnej. Przeszywający słodyczą drink walentynkowy wykonany specjalnie na tę okazję kusić będzie przybyłych. Tego wieczora warto będzie porzucić wyleżaną kanapę spod telewizora! Wskocz w błyszczące ciuszki i pędź na 11 listopada 22! Impreza oczywiście może odbyć się bez Ciebie, tylko po co!

Rasko (15.II.2009)
„Lala lala. Love is crazy”
Powalentynkowe śpiewy w niebogłosy. Piosenki o miłości, doborowe towarzystwo i całkiem nowe miejsce- idealny zestaw na niedzielę. Przesłodzone po dniu zakochanych gardziołka dostaną lekki wycisk! Przećwicz ostatnie wersy „Kocham Cię kochanie moje” i biegnij na 20:00 do nowego Rasko. Wejdź w nowy tydzień ze śpiewem na ustach!

WROCŁAW:

Nie masz jeszcze pomysłu na Walentynki ? Jesteś singlem/ singielką? A może
znudziły Ci się coroczne hałaśliwe imprezy? Chcesz spędzić miły wieczór z
dziewczyną /chłopakiem oglądając ciekawe filmy w naszym kinie? MAMY IMPREZE
IDEALNĄ DLA CIEBIE!

 Tylko u nas w spokojnej atmosferze możesz porozmawiać ze znajomymi (i
nieznajomymi:) wyrazić swoje zdanie i przekąsić coś dobrego! Spokojne
Walentynki nie oznaczają wcale, że będzie nudno! A oto, co zaplanowaliśmy
na ten wyjątkowy dzień:

już o 15.30 w okolicach Rynku wrocławskiego będziemy rozdawać
(tęczowo-walentynkowe) pocztówki – przyłącz się do nas!
O 19.00 ruszamy z SZYBKĄ RANDKĄ – i tam nie może Cię zabraknąć!
Tuż po szybkiej randce zapraszamy „stare” i „nowe”pary, a także singli i
singielki na

WYJĄTKOWY POKAZ FILMOWY! Dirty Dancing

U NAS NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ! WIDZIMY SIĘ JUŻ 14 LUTEGO (SOBOTA) W
SIEDZIBIE KPH!

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?