Wesprzyj KPH

Wróć

„TRANSformacja. Dobre praktyki włączające w miejscu pracy”. Poradnik.

„TRANSformacja. Dobre praktyki włączające w miejscu pracy” to pierwsze w Polsce kompendium wiedzy dotyczące inkluzji osób transpłciowych w firmach i zakładach pracy. Wiedza zgromadzona przez osoby autorskie może być używana zarówno w rodzinnych przedsiębiorstwach, jak i w wielkich korporacjach.

Publikacja dostarcza praktycznej wiedzy, która została usystematyzowana w trzech częściach: wiedzy o transpłciowości i niebinarności, języku i praktykach inkluzywnych oraz roli pracodawców i pracodawczyń w budowaniu włączających miejsc pracy.

Nad publikacją wolontaryjnie pracowały osoby praktykujące DEI, osoby z działów HR, osoby transpłciowe i niebinarne, praktycy i praktyczki z wielu organizacji, m.in. Accenture, AstraZeneca, Benefit Systems, CD Projekt Red, Divercity+, Generali, Knut, Mazurczak Adwokaci, State Street i TVN. Publikacja powstała także dzięki zaangażowaniu indywidualnych osób sojuszniczych.

Zapoznaj się z poradnikiem.

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?