Wesprzyj KPH

Zacząłem swoją podróż z KPH jako wolontariusz w 2011 roku i nie wyobrażałem sobie, że spotkam na tej aktywistycznej drodze tylu wspaniałych ludzi oraz że osiągniemy tak wiele. Ta organizacja stała się jeszcze silniejsza i bardziej wpływowa. Teraz, po 12 latach pracy w KPH, w tym 5 lat jako dyrektor zarządzający, czuję, że nadszedł czas na zmianę. Dla mnie osobiście jest to kamień milowy ze względu na nowe początki, w nowym miejscu, w obszarach równie bliskich moim wartościom.

Chcę podkreślić, że organizacja zostaje w kompetentnych rękach zespołu oraz mojej wieloletniej koleżanki, wicedyrektorki Mirki Makuchowskiej. Kampania Przeciw Homofobii to silna i dynamiczna organizacja, która od lat działa na rzecz równości i praw osób LGBT+. Jestem przekonany, że w przyszłości organizacja będzie kontynuować swoją działalność z równie dużym zaangażowaniem i skutecznością.

W ostatnim roku KPH prowadziła intensywne prace nad nową strategią działań. Podejmując moją decyzję o odejściu byłem ogromnie podekscytowany kierunkiem, w którym zmierza KPH, z naszymi planami dotyczącymi wsparcia ruchu, bardziej intensywną pracą nad rzecznictwem na poziomie międzynarodowym, rosnącym zasięgiem i wpływem. Dzięki ciężkiej pracy całego zespołu oraz wsparciu naszych darczyńców i darczyńczyń oraz organizacji i instytucji partnerskich, Kampania Przeciw Homofobii osiągnęła tak dużo w ciągu ostatnich lat. Działamy na wielu płaszczyznach – od rzecznictwa, po kampanie społeczne i działania na rzecz zmiany sytuacji osób LGBT+ w Polsce. Nasza praca przynosi realne efekty i jesteśmy dumni i dumne z osiągnięć, które udało nam się zrealizować. 

Dziękuję wszystkim osobom, które w ciągu ostatnich lat działały w Kampanii Przeciw Homofobii, a także naszym instytucjom partnerskim, darczyńcom i darczyńczyniom za wsparcie i zaangażowanie. Jestem pewien, że organizacja będzie nadal skutecznie działać na rzecz równości i szacunku dla osób LGBT+ w Polsce.

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?