Masz dość homofobii w polityce? Dołącz do akcji Come Out
Homofobia na dobre zadomowiła się w polskiej polityce. Nienawistne komentarze polityków i polityczek wycelowane wprost w osoby LGBT to codzienność. Eurowybory to czas, by powiedzieć stop!
Jeżeli tak, jak wiele osób masz dość homofobii w polityce, dołącz do akcji Come Out. Na Eurowybory wspólnie rozliczymy polityków z homofobii sprawdzając, kto podpisze Europejską Deklaracją Równości* a kto nie.
Dołącz do akcji Come Out – ZAPISZ SIĘ DO GRUPY FACEBOOKOWEJ tutaj i przy użyciu mediów społecznościowych zatrzymaj homofobicznych polityków i polityczki przed dostaniem się do Europarlamentu.
*Europejska Deklaracja Równości to zbiór zobowiązań wyborczych dotyczących równości osób LGBTI pod którym podpisują się kandydujący do Europarlamentu politycy i polityczki z całej Europy.
Tagi
Zobacz również
Ostatnio dodane
-
02.02.2026
Jak możemy pomóc wprowadzić równość w Twojej firmie? Znamy na to kilka sposobów
-
30.01.2026
Zadbaj o swoje zdrowie seksualne – bez ocen i bez tabu
-
28.01.2026
Pracuj w KPH – dołącz do nas jako osoba kierująca zespołem komunikacji i fundraisingu
-
26.01.2026
Nowy projekt rządu w zakresie obrazy uczuć religijnych. KPH: nie zmieniajmy sankcji, dekryminalizujmy!
-
23.01.2026
KPH po spotkaniu z wicepremierem Gawkowskim ws. wyroku TSUE. „To test na sprawność państwa”
Newsletter KPH
Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.