Wesprzyj KPH

W dniach 7-8 czerwca w Rydze odbyło się Sympozjum o Prawach Człowieka i Wartościach w Edukacji organizowane przez Education International. W sympozjum udział wziął ekspert KPH ds. edukacji, który wraz z przedstawicielką ZNP zaprezentował projekt „Równa szkoła – bez dyskryminacji i przemocy”.

Education International to największą na świecie federacja związków nauczycielskich, reprezentujących trzydzieści milionów pracowników i pracowniczek edukacji formalnej z około 400 organizacji w 170 krajach. Podczas Sympozjum, które odbyło się w stolciy Łotwy – Rydze, dyskutowano  m.in. o dobrych praktykach związanych z wdrażaniem i prowadzeniem edukacji antydyskryminacyjnej oraz edukacji o prawach człowieka, a także o współpracy pomiędzy nauczycielami i nauczycielkami, a równościowymi organizacjami pozarządowymi. Ekspert KPH ds. edukacji, Slava Melnyk wraz z przedstawicielką Związku Nauczycielstwa Polskiego, Dorotą Obidniak zaprezentowali projekt  „Równa szkoła – bez dyskryminacji i przemocy” dzieląc się z uczestnikami i uczestniczkami sympozjum doświadczeniami związanymi z jego realizacją

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?