IDAHO w Warszawie
Grupa Młodzieżowa organizuje happening z okazji Międzynarodowego Dnia Przeciwko Homofobii i Transfobii (IDAHO). Wydarzenie odbędzie się 17 maja pod kolumną Zygmunta w Warszawie o godz. 17.30.
17 maja 1990 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wykreśliła homoseksualizm z listy chorób. Świętując ten dzień, ale pamiętając również, że był to dopiero jeden z kroków w kierunku równości chcemy przypominieć mieszkańcom Warszawy, że homofobia nadal jest obecna w życiu społecznym i politycznym.
Rok temu zamalowywaliśmy homofobię – w tym roku obiecujemy równie dużo zabawy Do zobaczenia na miejscu. Zapraszamy!
Tagi
Zobacz również
Ostatnio dodane
-
23.12.2025
Dziękujemy za kolejny wspólny rok!
-
23.12.2025
Rusza kolejna edycja największego badania sytuacji społecznej osób LGBTA w Polsce – wypełnij ankietę
-
22.12.2025
Znamy wyniki funduszu grantowego „wspólnymi siłami budujemy równość”!
-
22.12.2025
Życzenia od tęczowych mam: niech każda rodzina będzie widziana!
-
20.12.2025
ETPCz: Polsko, musisz zapewnić prawne uznanie par osób tej samej płci.
Newsletter KPH
Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.