Wesprzyj KPH

Slava Melnyk, dyrektor zarządzający Kampanii Przeciw Homofobii został nominowany do Nagrody Polskiej Rady Biznesu w kategorii Działalność Społeczna.

Nagroda Polskiej Rady Biznesu, nazywana przez media ekonomiczne „Biznesowymi Oskarami”, przyznawana jest od 2012 roku. Tym prestiżowym wyróżnieniem nagradzane są osoby, które dzięki swojej wytrwałości, odwadze i przedsiębiorczości wpływają na otaczającą nas rzeczywistość ekonomiczną i społeczną.

Wśród kandydatek i kandydatów nominowanych 9. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu w kategorii Działalność Społeczna znalazł się dyrektor KPH, Slava Melnyk. Nagroda, której patronem jest jeden z założycieli Polskiej Rady Biznesu – Andrzej Czarnecki, trafi w ręce osoby wyróżniającej się na polu działalności społecznej i filantropijnej, której celem jest niesienie pomocy osobom i środowiskom szczególnie potrzebującym. Finalistów Nagrody Polskiej Rady Biznesu poznamy 11 marca.

Slava Melnyk z Kampanią Przeciw Homofobii  związany jest od 2011 roku. Zaczynał jako wolontariusz, by po 2 latach dołączyć do zespołu pracowniczego KPH. Początkowo pełnił funkcję koordynatora projektów związanych ze sportem i młodzieżą. Odpowiadał również za współpracę międzynarodową. W latach 2014 – 2018 piastował stanowisko kierownika obszaru edukacja. Przez cztery lata był również sekretarzem zarządu, a przez blisko rok jego współprzewodniczącym. W 2018 roku objął stanowisko dyrektora zarządzającego KPH.

Slavie gratulujemy nominacji i trzymamy kciuki za wygraną!

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?