Wesprzyj KPH

Zapraszamy do akredytowania się na coroczną galę Kampanii Przeciw Homofobii, na której wręczone zostaną nagrody przyznawane w plebiscycie Korony Równości. Gala odbędzie się 26 września (wtorek) o godz. 19:00 w Warszawie. Termin zgłoszeń po akredytacje medialne upływa 25 września o 12:00.

 1. Korony Równości – podstawowe informacje
 2. Akredytacje medialne – zakres upoważnień
 3. Rodzaj akredytacji medialnych
 4. Formularz akredytacyjny
 5. Termin zgłoszeń
 6. Odbiór akredytacji
 7. Kontakt

1. Korony Równości – podstawowe informacje

Korony Równości to nagrody uznawane za najbardziej prestiżowe wyróżnienie, jakie można otrzymać w Polsce w wyniku działalności na rzecz społeczności LGBT+. Celem organizowanego przez KPH już po raz piąty plebiscytu jest nagrodzenie osób, które przez ostatnie 12 miesięcy w sposób szczególny angażowały się w walkę o równe prawa dla społeczności LGBT+. Szansę na zwycięstwo ma 8 z 24 osób i grup nominowanych w następujących kategoriach: Zaangażowanie Społeczne, Równe Traktowanie, Życie Polityczne, Prawo, Media, Ludzie Internetu, Świat Kultury, Biznes. Więcej informacji nt. tegorocznej edycji plebiscytu można przeczytać w artykule “Kto otrzyma tegoroczne Korony Równości? Zagłosuj!“. O tym, kto znajdzie się w zwycięskiej ósemce zadecydują osoby biorące udział w internetowym głosowaniu na www.koronyrownosci.pl.

2. Akredytacje medialne – zakres upoważnień

Akredytacja medialna upoważnia do:

 • wstępu na galę w wydzielonym obszarze
 • rejestracji audio i wideo gali
 • wykonywania zdjęć
 • przeprowadzania wywiadów z osobami uczestniczącymi w gali (za ich zgodą).

3. Rodzaj akredytacji

Wyróżniamy dwa rodzaje akredytacji medialnych obowiązujących na gali KPH: 

(a) media 

(b) foto/wideo.

4. Formularz akredytacyjny

Warunkiem przyznania akredytacji jest wypełnienie formularza akredytacyjnego.

 • KPH zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania akredytacji medialnej bez podawania przyczyny.
 • Akredytacje mogą zostać udzielone jedynie aktywnym zawodowo przedstawicielom, przedstawicielkom oraz osobom przedstawicielskim mediów.

5. Termin zgłoszeń

Termin zgłoszeń po akredytacje medialne upływa 25 września o godzinie 12:00.

6. Odbiór akredytacji

Akredytacje medialne na galę KPH zostaną przekazane drogą elektroniczną, na adres mailowy podany w formularzu akredytacyjnym. Wraz z informacją o przyznaniu akredytacji zostanie podana nazwa i adres miejsca, w którym odbędzie się gala.

Ważne! Udział w gali możliwy jest tylko i wyłącznie po wcześniejszym okazaniu obsłudze imiennej akredytacji wraz z dokumentem tożsamości.

7. Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Kierowniczką ds. PR i komunikacji stowarzyszenia Kampania Przeciw Homofobii, Anną Wrzeszczyńską:

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?