Wesprzyj KPH

Zakupy u partnerów

 • Unipride

  Unipride to internetowy sklep LGBT+, w którym możesz kupić ubrania i gadżety najwyższej jakości – od bluz, skarpetek i koszulek po przypinki, kubki i flagi.

  Kup i wspieraj KPH

  W Unipride możesz kupić koszulki dwóch kampanii społecznych KPH – #JestemPrzeciwHomofobii i #JestemPrzeciwTransfobii. Unipride przekazuje cały zysk ze sprzedaży tych koszulek na rzecz działań statutowych KPH.

  Kupuję Otwórz stronę Unipride.pl w nowej karcie

 • Wild Grass

  Wild Grass to producent najbardziej herbacianych napojów na rynku, które charakteryzuje 100% naturalnych składników, oryginalne receptury i doskonały smak. Wild Grass to także firma zaangażowana w działania społeczne, która wspiera inicjatywy na rzecz praw człowieka i zwierząt.

  Kup i wspieraj KPH

  Z każdej zakupionej puszki napoju Yerba Mate Rainbow 50 gr. trafia do Funduszu rainbow4.love – wspólnej inicjatywy firmy Wild Grass i KPH. Środki z funduszu, na drodze konkursu grantowego, przekazywane są organizacjom i grupom nieformalnym działającym na rzecz społeczności LGBT+.

  Kupuję Otwórz stronę Wildgrass.pl w nowej karcie

 • Kubota

  Kubota to kultowa marka z lat 90., która została reaktywowana przez czwórkę przyjaciół w 2018 roku. W swojej ofercie, poza epickimi klapkami, ma również ubrania, skarpetki i akcesoria.

  Kup i wspieraj KPH

  5 zł brutto od każdej sprzedanej pary klapków Kubota Rzep Tęczowe przekazywane jest na wsparcie działań KPH.

  Kupuję Otwórz stronę Kubotastore.pl w nowej karcie

 • Blahol

  Powstała w 2006 roku marka Blahol znana jest z dwóch rzeczy – najwyższej jakości ręcznie robionych toreb oraz ze stawiania w centrum uwagi człowieka. Dlatego większość ich rzeczy jest szyta na indywidualne zamówienie i każdy może mieć wpływ na ostateczny wygląd zamówionej torby.

  Kup i wspieraj KPH

  Blahol Rainbow to kolekcja szytych ręcznie toreb i nerek z motywem tęczy. 20, 60 lub 80 zł od każdego sprzedanego produktu z tęczowej serii, marka przekazuje na działania statutowe KPH.

  Kupuję Otwórz stronę Blahol.pl w nowej karcie

 • Panda Wanda

  Panda Wanda to sklep internetowy, w którego ofercie dostępne są tylko i wyłącznie etyczne produkty – w 100% wegańskie i nietestowane na zwierzętach. Za każde zamówienie Panda Wanda wraz z Eden Reforestation Project sadzi jedno drzewo.

  Kup i wspieraj KPH

  W sklepie Panda Wanda możesz kupić Termi – miskę polerowaną z łupiny kokosa. 5 zł ze sprzedaży każdej kokosowej miski z ręcznie malowaną tęczą firma przekazuje KPH.

  Kupuję Otwórz stronę Pandawanda.pl w nowej karcie

 • Pride Hippo

  Pride Hippo to sklep internetowy, w którego ofercie znajdziecie wyjątkowe, spersonalizowane, ręcznie wykonane symbole miłości i oddania dla par tej samej płci i nie tylko.

  Kup i wspieraj KPH

  Symbole Miłości, Jednorożce, Łapacze Słońca – 20 zł ze sprzedaży każdego z tych produktów przekazywane jest KPH.

  Kupuję Otwórz stronę Pridehippo.com w nowej karcie

 • No i Dobrze

  Marka No i Dobrze jest pierwszą w Polsce marką kawy zaangażowaną społecznie. 5% ze sprzedaży każdego opakowania, firma przekazuje wiodącym polskim organizacjom społecznym.

  Kup i wspieraj KPH

  Kup kawę „Tęczowa”, z której 5% ze sprzedaży zostanie przekazane na działania KPH.

  Kupuję Otwórz stronę Noidobrzekawa.pl w nowej karcie

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?