Wesprzyj KPH

Lubisz grać w gry planszowe lub karciane? 21 marca weź udział w spotkaniu planszówkowym w Kielcach, które organizują Tęczowe Dziki – nieformalna grupa zrzeszająca osoby queerowe z Kielc i okolic

Będzie to okazja nie tylko na zagranie w znane i lubiane tytuły:

  • Catan
  • Monopoly (wersja dla pechowców i Mario)
  • Scrabble
  • UNO
  • Dobble,

ale też na luźne rozmowy i poznanie się bliżej z osobami queerowymi z Kielc i okolic. Będzie dobra zabawa przy wegańskim poczęstunku!

Jeżeli jest jakaś gra karciana/planszowa, której nie ma na liście, a chcesz w nią zagrać, daj znać Tęczowym Dzikom. Możesz też przynieść grę ze sobą, jak masz taką możliwość.

Do zobaczenia 21 marca (sobota) o godz. 14:00 w Odwecie przy ul. Dużej 7 w Kielcach.

Obserwuj Tęczowe Dziki na Facebooku lub Instagramie


Działania finansowane są przez Kampanię Przeciw Homofobii – w ramach funduszu grantowego „Wspólnymi siłami budujemy równość”.


Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?