„PRIDE & PARENT” – weź udział w warsztatach dla queerowych mam i queerowych kobiet* myślących o macierzyństwie
Jesteś queerową kobietą lub masz doświadczenie kobiecości i zastanawiasz się nad macierzyństwem? A może już jesteś mamą? Zapisz się na bezpłatne, dwudniowe warsztaty organizowane przez KPH.
O warsztatach
Podczas spotkania:
- zdobędziesz wiedzę o medycznych i prawnych aspektach ciąży i rodzicielstwa,
- usłyszysz historie innych osób i podzielisz się własnymi doświadczeniami w bezpiecznej przestrzeni,
- nawiążesz kontakty z innymi rodzinami i osobami w podobnej sytuacji, budując sieć wsparcia.
Warsztaty mają charakter integracyjny i edukacyjny – chcemy, żeby każda osoba wyszła z poczuciem większej pewności, zaopiekowania i realnego przygotowania do swojej drogi rodzicielskiej.
Szczegóły wydarzenia
Kiedy: 7-8 czerwca br.
Gdzie: Warszawa
Warsztaty są bezpłatne, a w razie potrzeby zapewniamy nocleg, wyżywienie oraz zwrot kosztów przejazdu.
Liczba miejsc ograniczona – zapisz się już teraz przez formularz!
Zapisy trwają do 25 maja.
Zapisuję się na warsztaty
Tagi
Zobacz również
Ostatnio dodane
-
30.12.2025
Projekt ustawy o statusie osoby najbliższej w związku i umowie o wspólnym pożyciu zdobył poparcie rządu!
-
23.12.2025
Dziękujemy za kolejny wspólny rok!
-
23.12.2025
Rusza kolejna edycja największego badania sytuacji społecznej osób LGBTA w Polsce – wypełnij ankietę
-
22.12.2025
Znamy wyniki funduszu grantowego „wspólnymi siłami budujemy równość”!
-
22.12.2025
Życzenia od tęczowych mam: niech każda rodzina będzie widziana!
Newsletter KPH
Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.