Wesprzyj KPH

Wydawnictwo Lekarskie PZWL wydało książkę pt. „LGB. Zdrowie psychiczne i seksualne”, będącą pierwszą tego typu publikacją w całości poświęconą zdrowiu psychicznemu i seksualnemu lesbijek, gejów i osób biseksualnych. To bardzo ważna pozycja naukowa, z którą powinni zapoznać się wszyscy lekarze i lekarki, psychologowie i psycholożki, osoby zajmujące się zdrowiem gejów, lesbijek i osób biseksualnych, jak i studenci i studentki medycyny, psychologii, pedagogiki i innych nauk społecznych.

Autorzy i autorki książki to uznani eksperci i ekspertki, naukowcy i naukowczynie oraz kadra akademicka. Są wśród nich lekarze i lekarki, psycholodzy i psycholożki, specjaliści i specjalistki zdrowia publicznego i prawa; znani i znane w kraju i na świecie za swoją działalność naukową oraz zgłębianie tematyki seksuologicznej. Wśród autorów i autorek książki znaleźli m.in. Marcin Rodzinka oraz szereg osób współpracujących z Kampanią Przeciw Homofobii m.in. Agata Loewe, Robert Kowalczyk, Anna Mazurczak, oraz Katarzyna Bojarska.

Książka jest dostępna w księgarni wydawnictwa PZWL (link).

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?