KPH podsumowuje rok 2018
Mijający rok był dla nas bardzo pracowity. Przez ostatnie 12 miesięcy nasz zespół robił wszystko, co w jego mocy, aby życie osób LGBTQI w Polsce było lepsze. Zobacz wideo – przekonaj się ile razem zdziałaliśmy.
To, co udało nam się osiągnąć w tym roku było możliwe dzięki takim osobom jak Wy – naszym sojusznikom i sojuszniczkom, darczyńcom i darczynkom, partnerom i partnerkom. Dziękujemy, że jesteście z nami i razem z KPH spełniacie nasze wspólne marzenie o lepszej Polsce.
Przed nami kolejny rok ciężkiej pracy na rzecz równości osób LGBTQI żyjących w Polsce. Chcesz nam w tym pomóc? Przekaż 1% podatku na KPH wpisując KRS 0000111209 w odpowiedniej rubryce swojego zeznania podatkowego. Możesz też zostać naszym darczyńcom lub darczynkom, by wspierać nas systematycznymi darowiznami. Oby rok 2019 był jak najbardziej tęczowy!
Tagi
Zobacz również
Ostatnio dodane
-
22.12.2025
Znamy wyniki funduszu grantowego „wspólnymi siłami budujemy równość”!
-
22.12.2025
Życzenia od tęczowych mam: niech każda rodzina będzie widziana!
-
20.12.2025
ETPCz: Polsko, musisz zapewnić prawne uznanie par osób tej samej płci.
-
19.12.2025
E-book „Pride & Parent – tęczowe rodzicielstwo w Polsce” już dostępny!
-
18.12.2025
Co oznacza wyrok TSUE dla małżeństw zawartych za granicą przez osoby tej samej płci? Zobacz najważniejsze odpowiedzi!
Newsletter KPH
Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.