Wesprzyj KPH

Cyberaktywizm

Petycja22 lutego 2023

Podpisz petycje równe prawa 2

Tekst zajawki Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam convallis orci pharetra commodo commodo. Quisque nec neque non neque congue placerat at pharetra est. Nunc massa lectus, viverra sit amet scelerisque ac, egestas vitae elit. Integer commodo porttitor tortor id aliquam. In ultricies lectus at diam dignissim, et efficitur nulla ullamcorper. Mauris eget quam aliquam, vestibulum lacus vitae, iaculis libero.

Weź udział safcsdf

LGBTPomocPrawo

Na czym polega cyberaktywizm w kph
Cyberaktywizm KPH ma na celu realizację naszej misji, czyli doprowadzenia do równouprawnienia osób LGBT+ w Polsce. W ramach działań cyberaktywistycznych przygotowujemy petycje adresowane m.in. do instytucji międzynarodowych, takich jak Komisja Europejska czy Parlament Europejski oraz prowadzimy akcje e-mail to target i tweet to target polegające na wysyłaniu wiadomości bezpośrednio do interesujących nas podmiotów, w tym m.in. do polityków i polityczek z Polski i zagranicy. Do akcji KPH organizowanych w cyberprzestrzeni może dołączyć każdy, kto korzysta z Internetu, posiada skrzynkę e-mail, a w przypadku akcji tweet to target również konto na Twitterze.

Najważniejsze zakończone akcje

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?