Wesprzyj KPH

Pobierz publikację

Zapraszamy do lektury najnowszej publikacji Kampanii Przeciw Homofobii, broszury skierowanej do rodziców lesbijek i gejów.

Publikacja została wydana w ramach projektu Berlin-Yogyakarta finansowanego przez niemiecką Fundację EVZ (Pamięć, Odpowiedzialność i Przyszłość). Zawiera pytania rodziców lesbijek i gejów, którym trudno jest się z tym faktem pogodzić. Odpowiedzi udzielają rodzice, którzy kiedyś przeżywali podobne wątpliwości a teraz angażują się na rzecz praw swoich dzieci. Jest to spolszczona wersja publikacji amerykańskiej organizacji PFLAG (Parents, Families and Friends of Lesbian and Gays).

„”My, rodzice”” stanowi pierwszy zwiastun planowanej na 2012, szerokiej kampani społecznej, mającej uświadomić opinii publicznej, że osoby LGBT posiadają rodziców i rodzeństwo, że często mają kochające i wspierające ich rodziny.

Jeśli znasz mamę lub tatę, którzy chcieliby wziąć udział w naszej kampanii NAPISZ DO NAS: gczarnecki@kph.org.pl, kremin@kph.org.pl

My, rodzice. Pytania i odpowiedzi rodziców lesbijek, gejów i osób biseksualnych
red. Katarzyna Gajewska, Katarzyna Remin
pobierz wersję PDF

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?