Jestem LGBT – jestem człowiekiem: wystąp w spocie KPH

Mamy 4 dni, żeby nakręcić spot o społeczności LGBT i potrzebujemy do tego Ciebie!

Czerwiec to najważniejszy miesiąc dla naszej społeczności – to Miesiąc Dumy. Za sprawą kampanii wyborczej Andrzeja Dudy, który wraz z koleżankami i kolegami z partii mówi, że „osoby LGBT to nie ludzie, to ideologia” czerwcowy festiwal dumy zamienił się w festiwal homofobicznej nienawiści. Nie pozwolimy na to!

Weź razem z nami sprawy w swoje ręce – zostań bohaterem/ką spotu „Jestem LGBT – jestem człowiekiem”.

Chcemy pokazać całej Polsce ludzi, którzy tworzą naszą społeczność. Chcemy pokazać prawdziwe twarze i raz na zawsze rozprawić się z mitem „ideologii LGBT”, która nie istnieje!

Co musisz zrobić, żeby dołączyć? To proste – wystarczy, że nagrasz telefonem samego/samą siebie jak mówisz „Jestem LGBT – jestem człowiekiem”.

Masz czas do 20 czerwca do godziny 18:00. Zależy nam na tym, aby spot ujrzał światło dzienne na początku tygodnia wyborów. Dlatego jeszcze dzisiaj prześlij nam swoje wideo i namów do tego kolejne osoby.

 

CZAS NA PRZESYŁANIE FILMIKÓW JUŻ MINĄŁ.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM OSOBOM, KTÓRE WYSŁAŁY NAM NAGRANIA. PREMIERA SPOTU JUŻ NA POCZĄTKU PRZYSZŁEGO TYGODNIA.

OBSERWUJCIE NASZĄ STRONĘ, MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE I HASZTAGI #JESTEMLGBT #JESTEMCZŁOWIEKIEM, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO.

Wytyczne do wideo:

  • Treść wypowiedzi, którą musisz nagrać: [3 sekundy ciszy] Jestem LGBT – jestem człowiekiem [3 sekundy ciszy]
  • Kadr musi obejmować Twoją twarz. Upewnij się, że jesteś na tyle blisko, żeby Twój głos był słyszalny
  • Kadr może być horyzontalny lub wertykalny – jak Ci wygodniej
  • Możesz przesłać więcej niż jedno wideo
  • Trzymamy się zasady „jedno wideo – jedna osoba”. Jeżeli bliska osoba też chce nagrać filmik – niech to zrobi i prześle go nam
  • Format: mp4, .mov, avi, flv, h264, m4v, mkv, mpg, wmv

Co dalej?

Gotowe wideo będzie dystrybuowane na mediach społecznościowych Kampanii Przeciw Homofobii. Dołożymy również wszelkich starań, żeby zostało wyemitowane przez jak największą liczbę mediów. Niech nas zobaczą!

 

O nas:

Kampania Przeciw Homofobii to założona w 2001 roku wiodąca organizacja społeczna działająca na rzecz osób LGBT – lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych, ich rodzin i bliskich. Jesteśmy po to, aby każda osoba LGBT żyjąca w Polsce mogła być sobą posiadając równe prawa.. Tworzymy kampanie społeczne, edukujemy i szkolimy, zmieniamy prawo. To m.in. dzięki naszej pracy akceptacja osób LGBT na przestrzeni ostatnich 10 lat wzrosła o 30 %. Działamy dla Was i dzięki Wam.

 

Kontakt:

W razie jakichkolwiek pytań napisz do nas – [email protected] w tytule wpisując „Wideo: Jestem LGBT – jestem człowiekiem”